Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Automobilový priemysel » FAQ

Aké nadštandardné vybavenie môžem mať vo svojej budove pre vozidlá?

Vy sami rozhodnete o dokončení Vašej oceľovej Frisomat budovy. Opravujete vozidlá? Potom bude stačiť štandardné prevedenie bez prílišných skrášlení. Aj tak ich chcete ukázať kupujúcim? Ak áno, potrebujete šikovnú predvádzaciu miestnosť s priemyselným vzhľadom. Všetko je možné! Frisomat ponúka nespočetné množstvo voliteľných doplnkových výbav so svojimi štandardizovanými konštrukciami.

  • Farebný exteriér

Aké odtiene by ste chceli na Vašu strechu a obklad? Môžete si vybrať z rady farieb RAL. To znamená, že sa môžete tešiť na budovu, v ktorej budú Vaše vozidlá vyzerať čo najlepšie.

  • Prispôsobiteľný priestor

Potrebujete dvere XXL do Vašej budovy, aby ste mohli ľahko jazdiť vozidlami dnu a von? Svetlík, aby opravy na Vašej mechanike mohli byť vykonávané pri dennom svetle? Frisomat ich vbuduje.

  • Bezpečné prostredie

Budova, v ktorej sa Vaše vozidlá a zamestnanci nemusia ničoho obávať? Majte vybudované dymové prieduchy, vetracie poklopy, závlahový systém alebo protipožiarne steny.

  • Kvantum miesta

Vo Vašej budove môžete ľahko vytvoriť viac miesta – pre Vaše vozidlá a Vašich zamestnancov. Čo si myslíte o strieške, ktorá rozšíri Váš pracovný priestor smerom von? Alebo o medziposchodí, ktoré poskytuje viac miesta pre kancelárie?

Prispôsobte budovu Vašim vozidlám.