Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Automobilový priemysel » FAQ

Vydrží moja budova pre vozidlá každé počasie?

Vaše podnikanie plne dôveruje kvalite: najlepšie autá, najbezpečnejšie opravy a dokonalý servis. Frisomat sa usiluje o rovnaké hodnoty: preto naše oceľové sklady ponúkajú najlepšie priestory pre Vaše vozidlá. Je to aj vtedy, keď majú odolávať nepriaznivému belgickému počasiu, pretože sú chránené proti nepriaznivým poveternostným podmienkam.

  • Ochranný náter pre Vašu oceľovú budovu

Frisomat ošetruje oceľ tak, aby Vaša garáž, výstavná hala alebo dielňa boli chránené pred vetrom, dažďom a slnečným žiarením. Preto sa strecha, steny a konštrukcia Vašej oceľovej budovy nemusia ničoho obávať.

  • Vaša oceľová budova si uchováva svoju pevnosť

Každý oceľový sklad od Frisomatu spĺňa viac ako len požadované normy – bez ohľadu  na jeho výšku, šírku alebo dĺžku. Každý z nich odolá snehu alebo búrkam rovnako, ako aj iné budovy. Ale čo, ak husto a dlho sneží?  V tom prípade budete musieť odpratávať sneh zo strechy Vášho veľkoskladu pravidelne.

  • Silná ochrana proti korózii pre Vašu oceľovú budovu

Rovnako, ako pri novom aute, aj pri Vašom oceľovom sklade by ste chceli, aby zostal neporušený tak dlho, ako je to len možné. Frisomat Vám s tým pomôže tým, že v rámci štandardu dáva na všetky svoje jednotky extra PVDF, Platisol alebo SuperProtect náter. Tento náter poskytuje najlepšiu ochranu proti korózii, UV žiareniu a poškriabaniu.