Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Dielne » FAQ

Aká veľká bude moja jednotka a môžem ju neskôr zväčšiť?

Od niekoľkých strojov v dielni až po celý rad strojových zariadení v továrenskej jednotke: Frisomat oceľové haly vždy poskytujú správne prispôsobenie, pretože Vy rozhodujete, aká veľká bude Vaša budova. Rozširuje sa Vaše podnikanie? Ak áno, tak vaša dielňa bude rásť s Vami.

  • Nenáročná dielňa

Štandardné Frisomat budovy sú zhotovované v širokej škále veľkostí: správnu budovu nájdete aj pre Vašu menšiu dielňu. Frisomat ponúka vždy ten správny balík. Budete potrebovať viac priestoru? V tom prípade nie je žiaden problém urobiť ju širšou, vyššou a dlhšou.

  • Priestranná továrenská jednotka

Priemyselnú dielňu môžete ľahko zastrešiť v jednotkách od Frisomatu. Ako sa Vám páči oceľová továrenská jednotka s 35 metrovým čistým rozpätím? Alebo dokonca viac? Žiaden problém! Frisomat budovy tiež ponúkajú kvantum miesta na uskladnenie do výšky bez toho, aby to malo vplyv na stabilitu.

  • Možnosti zväčšenia
    Vďaka dobre premyslenému konštrukčnému systému od Frisomatu nebudete mať žiaden problém rozšíriť, predĺžiť Vašu dielňu alebo továrenskú jednotku. To Vám umožňuje, napríklad, pospájať niekoľko jednotiek dohromady do jednej veľkej dielni.

Hľadáte si budovu pre Vašu dielňu alebo továrenskú jednotku?