Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Dielne » Referencie

Príjemná a praktická dielňa

Okrasné schody v tropického tvrdého dreva, moderné hliníkové posuvné okno alebo šatníky šité na mieru? Poncin, stolárska dielna vo Virtone, v Belgicku toto všetko vyrába. Vďaka talentovaným zamestnancom, vysoko kvalitnému materiálu a priestoru pre skladovacie či dielňu im práca ide od ruky. Čo sa týka stolárskej dielne, tú postavil FRISOMAT. 

 

Dielňa  a priestor 


Klik pre zväčšenie

Poncin vyrába vnútorné aj vonkajšie stolárske výrobky. Zo všetkých materiálov a vo všetkých veľkostiach. Vzhľadom k tomu, že spoločnosť nemá núdzu o prácu, potrebujú rozsiahly skladovací a výrobný priestor. Preto FRISOMAT postavil veľkú halu typu Sigma: 12 metrov širokú, 35 metrov dlhú a 4 metre vysokú. 

 

Príjemné pracovné prostredie v oceľovej dielni 

 

Denne svetlo sa do dielne dostane vďaka širokým svetlíkom v hrebeni strechy. Areál je dostatočne izolovaný, či už proti vetru alebo vode, čo je dôležité jednak pre zamestnancov, ako aj pre  materiály, ako je drevo alebo hliník, ktoré sú tu uložené. Pre zvýšenie komfortu sa osadili  veľké dvere na boku, čo dopomáha k jednoduchšej manipulácií s materiálom.

 

Dielňa, v ktorom sa cítite dobre?