Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Dočasné budovy » FAQ

Ako rýchlo je postavená Frisomat dočasná hala?

Potrebujete dočasné obchodné alebo skladové priestory, ktoré budú postavené rýchlo a budú hneď pripravené na použitie? Dobrá správa - Frisomat vyrobí a postaví Vašu budovu za veľmi krátky čas. Aké je naše tajomstvo? Pracujeme s oceľou, ktorá je valcovaná za studena a všetko pripravujeme interne. V tom sme iní!

  • Rýchly výrobný proces pre Vašu dočasnú prevádzku
    Frisomat  vykonáva celý výrobný proces interne, od naprojektovania po vyvíjanie, od dopravy po skompletizovanie stavby.  Naši odborníci na všetko dohliadajú - od dôkladného vypracovania cenovej ponuky a stavebného plánu až po dopravu a montáž Vašej dočasnej prevádzky. Keďže počas procesu výroby a montáže sa nevyskytujú žiadne interfázy, všetko napreduje rýchlosťou blesku.
  • Inteligentné materiály šetria čas

Vaše dočasné prevádzkové priestory sú vyrobené zo za studena valcovanej pozinkovanej ocele. Tá je menej náročná na výrobný proces v porovnaní s inými oceľovými profilmi. Nielen to je ale  dôvodom, prečo sa k Vám  dostane budova oveľa rýchlejšie! Vďačíte za to aj skutočnosti, že budova je postavená na základe jednej z desiatich štandardných jednotiek. Vďaka takejto fixnej konštrukcii naprojektovanie, výroba a montáž napredujú veľmi rýchlo.

  • Vaša prevádzka bude postavená veľmi rýchlo

Obávate sa nekonečných negatívnych dopadov výstavby (hluk, prach, atď.)? Už sa viac nemusíte -  Vaša dočasná prevádzka bude postavená skôr, ako sa nazdáte. Dvaja montéri a ľahké nákladné auto s pripevneným žeriavom úplne stačia. Je to možné vďaka našej za studena valcovanej oceli, ktorá je veľmi silná a zároveň aj ľahká, čím sa manipulácia s ňou stáva nenáročnou. Navyše, Frisomat budovy sa v skutočnosti skladajú z jedného veľkého montážneho “balíčka“ a všetky komponenty do seba ľahko zapadajú. 

Zhrnutie: Frisomat bude urgovať postavenie Vašej dočasnej prevádzky. Od objednania až po kompletizáciu nám to potrvá len pár mesiacov bez toho, aby to malo akýkoľvek vplyv na kvalitu.