Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Dočasné budovy » Referencie

Dočasné budovy od FRISOMATu

Klik pre zväčšenie

Frima Verwater sa špecializuje na výstavbu a údržbu nádrží. Spoločnosť pracuje po celom svete a má pobočky v mnohých krajinách, vrátane Holandska, Malajzie, Turecka, USA alebo Belgicka. Pobočka v Essene v Belgicku pravidelne oslovuje FRISOMAT so žiadosťou o dočasné priemyselné budovy. 

 

Dočasné a priemyselné stavby na vyžiadanie

 

Náhly nárast vo výrobe alebo dlhodobé objednávky od zákazníka? Verwater  sa aj týmto požiadavkám ľahko prispôsobí. V tomto smere sa môžu spoľahnúť na FRISOMAT, ktorý rýchlo reaguje na požiadavky zákazníkov a dodá jeden alebo viac dočasných priemyselných budov. FRISOMAT postaví kvalitné oceľové jednotky podľa potreby. A čo ak  už Verwater nepotrebuje naše dočasné stavby? FRISOMAT ich demontuje a uloží na ďalšie použitie.

 

Dočasné priemyselné stavby s dlhotrvajúcim komfortom

 

Verwater od FRISOMATu potreboval  dočasné priemyselné budovy, na ktoré sa môžu spoľahnúť, ktoré sú dlhodobo odolné a zaručujú jednoduchosť použitia. Vďaka širokým posuvným dverám, svetlíkom a izolácií sa na medziposchodí vytvoril ďalší priestor. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sú dočasné Frisomat priemyselné budovy stále žiadané.

 

Potrebujete  dočasné Frisomat haly už v blízkej dobe?