Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Jazdecké arény » Referencie

Jazdecká hala s tribúnou pre divákov

Ranč Pohoda je nový športovo rekreačný areál zameraný na výuku jazdenia, turistiku na koni, vychádzky kočom a ustajnenie koní. V tomto prijemnom prostredí nájdete aj jazdeckú halu od firmy FRISOMAT.

Klik pre zväčšenie

Jedná sa o jazdeckú halu s tribúnou pre divákov o rozmere 20x 40m, ktorá je priamo prepojená s boxovým ustajnením. Z vykurovaného preskleného priestoru je možné sledovať jazdu na koni vo vnútri haly a v lete je k dispozícii tribúna.

Hala Sigma je jednoloďová, bez tepelnej izolácie. V tomto prípade základy stavby zabezpečil objednávateľ. Na steny haly sa použili pozinkované oceľové vlnité plechy, do ktorého sa osadzovali presvetlovacie pásy. Strecha haly je izolovaná PUR panelmi. Odvetranie je riešené konštrukčnou mriežkou v hrebeni haly. Jazdiareň ďalej disponuje tromi odsúvacími bránami.

Okrem haly typu Sigma sme pre Ranč Pohoda postavili aj halu Astrigma. Jednoloďová nezateplená montovaná hala bez svetlíkov a bez bočných stien je určená pre ustajnenie koní. V areály sa ešte nachádza aj atypická hala typu Sigma, ktorá slúži ako penzión.

Čo sa týka našej spolupráce, všetky potrebné úkony prebehli v poriadku, vzájomná komunikácia bola ústretová a všetky problémy sa operatívne riešili. Spokojnosť s výstavbou aj s užívaním haly nám potvrdil aj pán Róbert Pecúch, majiteľ ranča.   

 

Potrebujete krytú jazdeckú halu?