Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Letecké hangáre » FAQ

Môže byť oceľová jednotka použitá pre umiestnenie môjho lietadla aj v zime?

Chcete ochrániť Vaše lietadlo alebo helikoptéru pred dažďom, vetrom a snehom? Oceľový hangár Frisomat je perfektnou garážou v zime - Vaše lietadlo a helikoptéra budú mať dostatok miesta a budú chránené pred vetrom, vlhkosťou a nepriaznivým počasím. Frisomat to zaručuje svojím precíznym spracovaním materiálov.

  • Ochranný náter pre Váš hangár

Frisomat ošetruje svoju oceľ a stavebné materiály proti vetru a vlhkosti. To znamená, že počasie nebude atakovať Vašu konštrukciu, strechu a steny. Hangár si ako miesto pre Vaše lietadlo cez zimu stále udrží moderný vzhľad a stabilitu.

  • Hangár, ktorý vydrží silné zimy

Každá Frisomat jednotka spĺňa požadované normy – bez ohľadu na výšku, šírku alebo dĺžku. To umožňuje poskytnúť Vášmu lietadlu vynikajúcu ochranu proti snehu a búrkam. Ale čo ak veľmi husto a dlho snežilo? Potom budete musieť odpratávať sneh zo strechy Vášho hangáru pravidelne.

  • Ochrana proti korózii pre Váš hangár
    Hangár pre zimné garážovanie Vášho lietadla bude vyzerať ako nový aj počas iných období roka. Zabezpečí to ochranný náter SuperProtect, ktorý Frisomat štandardne nanáša na svoje budovy. Chráni pred koróziou, odoláva UV žiareniu a zabraňuje poškriabaniu.
  • Zvýšená ochrana pre Váš hangár v zime
    Je Váš letecký hangár v pobrežnej oblasti? Ak áno, Frisomat použije špeciálny náter PVDF alebo Platisol, ktorý zabezpečí, aby vzduch obsahujúci soľ alebo piesok nepoškodil v zime hangár a aby jeho farba nevybledla.