Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Priemyselné budovy » FAQ

Koľko bude stáť postavenie oceľových priestorov na podnikanie?

Čo môže Frisomat sľúbiť? Tak málo vedľajších negatívnych dopadov (prach, hluk, atď.), ako je len možné, rýchle dokončenie a výhodná cena. To je to, čo môžeme dosiahnuť tým, že ponúkame štandardné budovy. Ich osobitá výroba a montáž si vyžaduje minimálne množstvo ocele, dopravy a normohodín. To garantuje vysokú kvalitu za prijateľnú cenu. Cena Vašej priemyselnej budovy bude závisieť od jej veľkosti a prevedenia podľa potrieb Vášho podnikania a priemyslu. Preto Frisomat  vypočítava každú oceľovú konštrukciu individuálne.

Cena za Vašu priemyselnú budovu sa vypočítavá v závislosti od:

  • Použitia ocele

Suma, ktorú vynaložíte, bude do značnej miery závisieť na množstve ocele, ktoré bude použité pre  Vašu priemyselnú budovu. To sa odvíja najmä od šírky, výšky a sklonu strechy Vašej oceľovej jednotky. Šikmé strechy si budú vyžadovať menej ocele, čo ich robí cenovo prijateľnejšími.

  • Finálnych detailov

Štandardná Frisomat jednotka vytvára priestrannú, praktickú a stabilnú priemyselnú budovu. Chceli by ste ju vylepšiť vzhľadom k Vašim potrebám, so strieškou alebo medziposchodím? Je to tiež možné. Frisomat s Vami rád prediskutuje všetky možnosti.

Opýtajte sa nás koľko bude stáť Vaša priemyselná budova