Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Recyklačné strediská » FAQ

Môžem nechať otvorené strany môjho recyklačného skladu?

Nákladné vozidlá prichádzajú a odchádzajú z/na miesto spracovania alebo balenia. Vozidlá prepravujú odpad na recykláciu na Vaše skladisko a opäť odvážajú recyklované výrobky. Takéto nakladanie a vykladanie musí neustále fungovať, a preto Frisomat vyrába svoje budovy s dobrým prístupom dovnútra so širokým priechodom, prípadne s otvorenou stenou.

  • Polootvorená budova

Jednotka, v ktorej hromadíte odpad na recykláciu? To je sklad bez prílišných prikrášlení, v niektorých prípadoch dokonca aj bez stien. Zjednodušuje prístup a ventiláciu, preto Frisomat môže nechať steny oceľovej konštrukcie otvorené, a to všetko bez straty na stabilite.

  • Široký priechod a široké dvere

Je pre recykláciu dôležité, aby bol Váš sklad odolný voči vetru a vode? Ak áno, široký priechod s dverami je lepšia možnosť, než otvorené steny. Frisomat Vám môže vybudovať široký priechod s možnosťou zabudovania veľkých posuvných dverí, otvárajúcich sa smerom von.

Čo však, ak už nebudete chcieť recyklovať a namiesto toho budete chcieť baliacu linku alebo kancelárske priestory? Potom môžete ľahko uzavrieť otvorenú stranu s masívnou oceľovou stenou od Frisomatu.