Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Showroom » Domov

Showroom

Oceľový showroom s moderným vzhľadom

  • Výstavné siene, autosalóny, predvádzacie priestory, showroomy... všetky tieto slová opisujú štýlové miesto pre prezentáciu Vášho sortimentu. Elegantné línie našej konštrukcie, pestré farby panelov, zasklené steny ̶ aj toto všetko Vám vieme bez problémov zabezpečiť a namontovať. Štýlový dizajn interiéru ako aj exteriéru, priestrannosť, ale aj presvetlené miestnosti denným svetlom... aj tieto elementy prepožičajú Vašim vystaveným modelom väčší luxus a lesk. Naše estetické cítenie a zmysel pre detail sa odzrkadlí na našom prístupe k práci a ku klientom.
    Interiér Vášho showroomu si môžete pripôsobiť podľa Vašich predstáv alebo potrieb. V rámci jednej budovy teda môžete mať výstavné priestory, kancelárie, čakárne pre návštevníkov alebo oddychové zóny pre zamestnancov a Vaše multifunkčné haly stále ostanú priestranné a útulné.
    Ak potrebujete postaviť sieť Vašich showroomov tak, aby každý jeden z nich zodpovedal presným parametrom, forme aj dizajnu Vašej firmy, ani táto Vaša požiadavka nie je pre nás problém.