Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Sklady » FAQ

Môže Frisomat postaviť v mojom sklade jedno poschodie navyše?

Áno a nie. Frisomat nemôže postaviť skutočné horné poschodie vo Vašich skladových priestoroch.  Avšak, môže postaviť medziposchodie vo Vašej budove. To bude pevne podopreté na oceľových stĺpoch každé štyri metre, takže s ľahkosťou zdvojnásobí Váš priestor.

  • Vhodné pre Váš sklad

Postavíme medziposchodie do Vášho prístrešku s rovnako odolnou, za studena valcovanou oceľou, aká je použitá aj na zvyšku budovy od Frisomatu. Bude postavené rýchlo, no zároveň bude masívne. Frisomat Vám namontuje zodpovedajúce schodisko z pozinkovanej ocele s roštami na schody a zábradlie po oboch stranách.

  • Medziposchodie, ktoré ponúka priestor

Podlahové zaťaženie medziposchodia je až 300 kg/m².  Pod medziposchodie môžete naskladať, čo len chcete a koľko len chcete. K dispozícii máte takmer 3 metre využiteľnej svetlej výšky. Potrebujete viac nosnej kapacity? Ak je tak, tiež Vám s tým Frisomat vie pomôcť. Medziposchodie, ktoré postavíme vo Vašich skladových priestoroch, bude v tomto prípade vyrobené zo za tepla valcovanej ocele s pozinkovanou podlahou. Kapacita nosnosti sa potom zvýši na 500 kg/m².