Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Sklady » Referencie

Predajný sklad pre ovocné dreviny

Najlepšie referencie pre firmu Frisomat sú tie, ktoré sú od našich spokojných klientov. Stalo sa tak aj v prípade haly v Modranke pri Trnave. Na základe odporúčania od nášho bývalého zákazníka, sa pre výstavbu predajného skladu pre ovocné dreviny rozhodol aj pán Dechtický.

Klik pre zväčšenie

Predajný sklad je situovaná vo dvore rodinného domu, kde sa okrem neho nachádza paj redajňa a záhradkárske centrum. Táto hala je dôkazom toho, že haly Frisomat je možné postaviť aj na menších priestoroch a prispôsobiť okolnostiam aj požiadavkám klienta.

Pána Dechtického okrem iného zaujala aj rýchla montáž a demontáž a v prípade potreby presun na iné miesto. Okrem toho sa hala stavala s úmyslom ďalšieho rozšírenia, samozrejme v spolupráci s firmou Frisomat.

Priebeh výstavby, komunikácia ako aj popredaná starostlivosť prebehla v rámci dohody. Problémy so zlým vymeraním pätiek sa vyriešil a operatívne upravili podľa potreby.

Klik pre zväčšenie

Tak ako sme začali, že najlepšie odporúčania sú tie „z úst do úst“, tak ani pán Dechtický nemá problém odpovedať na zvedavé otázky svojim zákazníkom, keď sa ho pýtajú: Kto Vám staval halu?