Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Záhradníctvo » FAQ

Koľko bude stáť postavenie stodoly alebo prístrešku?

Frisomat prísne dodržiava stavebný postup, vďaka čomu zaručuje ‘nízky dopad výstavby’. To znamená, že staviame s tak minimálnymi vedľajšími negatívnymi dopadmi (prach, hluk, atď.), ako je to len možné. Počítať môžete aj s rýchlym dokončením a nízkou cenou.

Tieto bonusy sa vzťahujú na všetky naše štandardné jednotky, a to len vďaka dobre premyslenej výrobe a montážnemu systému, ktorý vyžaduje minimálne množstvo ocele, dopravy a pracovných hodín. Veľkosť a dokončovacie detaily Vášho prístrešku alebo stodoly určujú konečnú cenu, čo je dôvod, prečo Frisomat počíta každú oceľovú konštrukciu individuálne.

Pri výpočte ceny Vášho prístrešku alebo stodoly berieme do úvahy:

  • Veľkosť budovy a jej strechu

Štandardné modely od Frisomat si vždy udržujú prijateľné ceny. Konečný rozpočet bude predovšetkým závisieť na požadovanej šírke a výške. To preto, lebo práve rozmery určujú množstvo ocele, ktorá bude použitá pre stavbu. Množstvo použitej ocele ovplyvňuje aj sklon strechy, čo má dopad aj na cenu, napríklad šikmá strecha stojí menej ako rovná strecha.

  • Špecifické znaky Vášho prístrešku alebo stodoly

Frisomat štandardné jednotky majú všetko, čo Vaša poľnohospodárska alebo záhradnícka firma od budovy vyžaduje. Budete požadovať nadštandardné vybavenie, ako je napríklad medziposchodie, nakladacia plošina alebo striešku? Naši montéri Vám všetko radi namontujú.

Opýtajte sa nás, koľko bude stáť Vaša hala.