Tu sa nachádzate: Domov » Účel využitia » Záhradníctvo » FAQ

Môžem nechať otvorenú jednu stranu môjho skladu?

Silážna rezačka, mláťačka, traktor, pojazdná kosačka alebo sejačka - to je veľa strojov, ktoré jazdia dnu a von z Vašej farmy. Potrebujete manévrovať tieto veľké stroje bez obáv? Frisomat Vám podá pomocnú ruku. Zabezpečíme ľahký prístup k Vášmu záhradníckemu alebo poľnohospodárskemu areálu vyrobeného z ocele.

  • Veľké dvere na Vašej záhradníckej alebo poľnohospodárskej stodole?

Záhradnícke a poľnohospodárske stroje sa zdajú byť čím ďalej, tým väčšie. To vám však nezabráni vojsť s nimi ľahko do budovy, a to vďaka Frisomat dverám, ktoré sú vysoké a široké. Poskytujú dostatočný otvor na boku Vašej budovy, kde je  možné  dosadenie veľkých dverí , čo je praktické a efektívne.

  • Otvorená strana Vašej záhradníckej alebo poľnohospodárskej budovy

Parkujete vozidlá a stroje len vo Vašej budove? Potom prístrešok bude viac než dostačujúci. Chcete záhradnícku alebo poľnohospodársku stodolu s otvorenou bočnou stranou? Budete môcť jazdiť dnu a von z nej rýchlosťou blesku.

Frisomat nebude mať problém nechať otvorenú stranu Vášho prístrešku. Bez toho, aby to malo vplyv na stabilitu. Navyše to znižuje cenu Vašej záhradníckej alebo poľnohospodárskej stodoly.