Tu sa nachádzate: Domov » Architekti » Strojárstvo

Jedinečný systém v štýle Meccano

Všetky oceľové konštrukcie spoločnosti Frisomat sú postavené s použitím rovnakých certifikovaných štandardných komponentov. Tento unikátny koncept nám dáva oveľa viac možností počas stavby.

  • Všetky komponenty sú správne umiestnené - Každá oceľová väznica, stĺp alebo plocha je opatrená správnymi spájacími bodmi na správnom mieste. To znamená, že Vaša budova bude postavená za minimálny čas.
  • Nekonečná flexibilita - Štandardné prvky Vám umožnia navrhnúť a vytvoriť nekonečné množstvo nových kombinácií.  Systém spoločnosti Frisomat sa najlepšie porovnáva s Meccano stavebnicou, alebo s veľkou krabicou stavebnice Lego. Sme taktiež veľmi radi, ak Vám vieme pomôcť uskutočniť Vaše kreatívne a inovatívne nápady s  našimi oceľovými konštrukciami a prvkami.
  • Montáž pomocou tímu spoločnosti Frisomat - Dvaja montéri spoločnosti Frisomat a ľahký žeriav - to stačí na montáž. Vďaka nášmu chytrému montážnemu systému je to totiž všetko, čo potrebujeme na postavenie aj tých najväčších oceľových stavieb. Naši montéri sú  certifikovaní VCA ** [Contractor’s Safety Checklist] - Vaša stavba bude preto postavená za najbezpečnejších podmienok.
  • Dokončenie na kľúč - klient, architekt a spoločnosť Frisomat - to je kompletný konštrukčný tím. Ako architekt budete mať na mieste výstavby veľmi málo kontrolných povinností. Naši skúsení montéri totiž postavia budovu a odovzdajú ju kompletne dokončenú a pripravenú na použitie.