Tu sa nachádzate: Domov » Architekti » Strojárstvo

Správne výpočty

Vykonávanie výpočtov a vytváranie výkresov pre oceľové konštrukcie je naša každodenná záležitosť. To nás činíbí vhodným partnerom pre architektov a dizajnových konzultantov. Môžu s nami spolupracovať od počiatočnej kalkulácie až ku konečným detailom. Navyše dostanú za hrsť našich základných nástrojov:

  • Poradenstvo s nákresmi - Ponúkame Vám služby architekta s návodom na celé konštrukčné riešenie budovy až do posledného detailu a povrchovej úpravy. Poskytujeme pomoc s výkresmi a dodávame zriaďovacie plány, architektonické kreslenie a oceľový výkres. Tieto materiály môžu byť dokonale zaradené do iných návrhov.
  • Výpočet ocele - Počítame únosnú kapacitu ocele v konštrukcii až do najmenšieho detailu, v súlade s Eurokódmi EN1993-1-3 a EN1993-1-5. Tieto komplexné výpočty sú našou hlavnou činnosťou a našou špecialitou - špecializujeme sa najmä na väzníkové výpočty, zavetrovanie, štítové časti, väznice a stenové lišty.
  • Ďalšie výpočty - Potrebujete nejaké ďalšie konštrukčné výpočty? V poriadku. Naši technici Vám radi poskytnú konštrukčné výpočty pre oceľové konštrukcie, kontroly výpočtov pre spájacie kusy, základové konštrukčné reakčné sily a technický dokument pre ukotvenie základov. To znamená, že naše oceľové konštrukcie pred Vami neukrývajú žiadne tajomstvo.
  • Klimatický dopad - Naše rozsiahle medzinárodné skúsenosti nám poskytujú vynikajúci obraz o tom ako musí byť vypočítané klimatické zaťaženie (vietor, sneh, seizmická aktivita, piesok búrka, hromadenie vody na streche, atď.). Naše skúsenosti v Afrike a východnej Európe sú v tomto ohľade naozaj veľmi užitočné.