Tu sa nachádzate: Domov » Architekti » Strojárstvo

Vlastná výroba

Inžinieri spoločnosti Frisomat navrhnú a vypočítajú Vaše oceľové konštrukcie na základe dôvery a blízkej spolupráce s Vami ako architektom. Toto umožňuje ponúknuť Vašim klientom celkový balík.

Takáto práca Vám dáva ďalšie výhody:

  • Rýchlejšie - Každý deň pridávame informácie do našej obrovskej databanky oceľových konštrukcii. Tisíce možností boli vypočítané do najmenšieho detailu a môžu byť spustené naraz. Je samozrejmé, že do našej databanky neustále pridávame nové štruktúry a meniace sa miestne štandardy.
  • čšia univerzálnosť - chceli by ste budovu ušitú na mieru pre Vaše potreby? Bez problémov!  Práve v tomto okamihu prichádza na scénu náš Meccano systém. Možné kombinácie sú nekonečné!
  • Viac vedomostí - Naši vysoko kvalifikovaní inžinieri pracujú len s tenkými oceľovými, za studena valcovanými plechmi a konštrukciami. Sú dobre oboznámení s materiálom a jeho schopnosťami. Navyše na výskume a vývoji úzko spolupracujeme s univerzitou KU v Leuvene a univerzitou Thomasa More-a. 
  • V súlade s predpismi - Prepočítavame klimatické zaťaženie v súlade s platnými kódmi stavby a dodržiavame miestne, európske a medzinárodne normy. Naše rozsiahle medzinárodné skúsenosti nás činia skutočnými špecialistami.
  • Špeciálny softvér - Nás softvér Strengs, ktorý sme sami vyvinuli, bol navrhnutý špeciálne pre náš stavebný systém. Je validovaný a akreditovaný externou inšpekčnou agentúrou. Okrem toho používame Solidworks, medzinárodné meradlo v stavebníctve, pre navrhovanie oceľových konštrukcií v 3D. Používame softvér SCIA na vykonávanie podrobných výpočtov pre stavby.