Tu sa nachádzate: Domov » Architekti » Strojárstvo

Vlastné výskumné centrum

Prešli sme dlhú cestu, aby sme Vám zaručili kvalitu Vašich oceľových priemyselných budov. Naše vlastné výskumné centrum zohráva v tomto procese dôležitú úlohu.

  • Nepretržitá kontrola kvality - Všetky naše výrobky majú certifikáty kvalitya zároveň vykonávame skúšky pevnosti všetkých komponentov a spojovacích dielov raz týždenne. EPS izolácia, spájanie na sendvičové panely, atď. podstupujú týždenné kontroly (pevnosť v ťahu, kompresia alebo 4-bodové ohybové skúšky).
  • Inovačné centrum - V Inovačnom centre spoločnosti Frisomat (FIC) kontrolujeme mnoho faktorov našich súčasných i nových návrhov (kapacita ohybového momentu, kompresia a ťahové skúšky pre pevnosť izolácii, atď.). Tieto kontroly robíme na základe vedeckých testov, ktoré simulujú najextrémnejšie podmienky.
    Do FIC pravidelne prichádzame s novými komponentmi a aplikáciami, ako sú napríklad náš patentovaný kónický svorník alebo extra široké posuvné dvere.
  • Európska akreditácia - Spoločnosť Frisomat bola jednou z prvých oceľových stavebných firiem zabezpečujúcich európsku akreditáciu pre stavbárov používajúcich oceľ. Toto CE schválenie v súlade s normou EN 1090-1 je zárukou, že vybudujeme kvalitnú stavbu.
  • Externá kontrola - pravidelne spolupracujeme s externou špecializovanou agentúrou a podrobujeme naše nové predbežné návrhy prísnym testom, čo nám umožňuje udržať maximálnu istotu kvality.
  • Vnútorná kontrola - Naše vlastné výrobky neustále podrobujeme prísnej kontrole. Kontrola je nielen zárukou kvality, ale aj možnosťou objaviť nové odpovede prostredníctvom výskumu, testovania a výpočtov.