Tu sa nachádzate: Domov » Architekti » Strojárstvo

Vysokokvalitná oceľ

Nie je náhodou, že pracujeme s CFS alebo za studena tvarovanou oceľou. Tento spôsob konštrukcie ponúka mnoho výhod a bol zdokonalený spoločnosťou Frisomat v priebehu niekoľkých rokov. Táto výhoda nás stavia do role jedinečného hráča na trhu s oceľou, toto riešenie totiž môžme ponúknuť len my.

Pevnejšia a ľahšia - Naša S390 oceľ sa môže pochváliť mimoriadne vysokou pomernou kapacitou vzhľadom k svojej nízkej hmotnosti - je totiž ešte silnejšia, než je požadované. S našimi tenkými, ale veľmi pevnými časťami ideme širšie a vyššie, než ktokoľvek iný - zatiaľ čo budova zostáva obzvlášť pevná. Doprava a montáž sú taktiež rýchlejšie.  

  • Odolnosť voči korózii - Každý kus oceľového plechu, väznice alebo stĺpu je pozinkovaný 275 gramami zinku na meter štvorcový. To poskytne Vašej priemyselnej budove odolnú ochranu voči korózii a práve vďaka tomu sa liatinová pevnosť konštrukcií zachováva po celé desaťročia.
  • Zaručená kvalita - Všetky oceľové kotúče obdržané spoločnosťou Frisomat majú konzistentnú kvalitu. Každý z nich má certifikát, ktorý nám umožňuje presne kontrolovať pôvod a kvalitu.
  • Flexibilita a slobodná voľba - Vďaka za studena valcovanej oceli sme schopní vytvárať všetky druhy častí rýchlo a jednoducho. Každá časť má svoje vlastné špecifiká (C, sigma, Z, atď.). Týmto spôsobom neustále inovujeme v CFS, pričom aj priebežne pridávame ďalšie funkcie a aplikácie do nášho sortimentu.
  • Rýchlejšie - Naše stavby sú vyrobené a postavené rýchlosťou blesku. Ľahká oceľ si vyžaduje len dvoch montérov a ľahký žeriav na postavenie celého priemyselného objektu v rýchlom tempe.