Novinky

11 výhod montovaných hál

Montované haly sú obľúbeným a často vyhľadávaným riešením v prípade, ak potrebujete vytvoriť  alebo zastrešiť vaše priestory. O svojej širokej škále využitia sa už presvedčili nielen v poľnohospodárstve, ale aj v iných sektoroch hospodárstva. Zo svojich skúseností už vieme, čo naši klienti potrebujú a na aké účely naše haly slúžia. Výhody oceľových hál sú teda nepopierateľné. V nasledujúcich riadkoch vás oboznámime s tými najdôležitejšími z nich.

 Klik pre zväčšenie

 

1. Odolnosť voči korózii

Konštrukcia Frisomat hál je vyrobená z pozinkovanej ocele, ktorá vám zaručí, že vaša hala bude odolná voči poveternostným podmienkam. Nemusíte sa báť ani hrdze a ani vlhkosti. Naše haly je možné aj zatepliť – jej časť alebo celú stavbu. Všetko podľa vašich potrieb.

 

2. Dlhá životnosť

Dlhú životnosť zaručujú kvalitné materiály a vďaka pozinkovanej konštrukcii máte postarané aj o nenáročnú údržbu. Konštrukciu netreba natierať ani inak ošetrovať. K tomu vám firma Frisomat poskytuje zvýšenú, až 5-ročnú záruku.

 

3. Skrutkové spoje

Na mieste výstavby sa nezvára, iba skrutkuje. Každá jedna súčiastka má svoje určené miesto, ktoré zapadá do inej, ďalšej časti skladačky. Toto sa nazýva systém Meccano, čiže niečo na spôsob moderného lega. Keďže sú naše profily vyrobené z ľahkej ocele, nepotrebujeme ani ťažké stroje a všetko zvládnu naši zaškolení montéri.

 

 

4. Prefabrikovaná výroba

Všetku súčiastky sú prefabrikované, čiže dopredu vyrobené a hotové vyviesť na miesto stavby.

 

 

5. Rýchla výstavba

Vďaka prefabrikovaným súčiastkam a skrutkovaniu je montáž Frisomat hál pomerne rýchla.

 

6. Viac účelov využitia

Naše haly sú naozaj všestranné. Škála účelu ich využitia je veľmi rozmanitá. Tým, že ponúkame niekoľko typizovaných hál, k dispozícií máte ich zateplené aj nezateplené verzie.

V poľnohospodárstve sa  často využívajú ako sklad úrody alebo obilia, ako garáž pre techniku, ale aj ako stajne či maštale. K halám je možné pristaviť aj prístrešok, ktorý je ideálny napr. na ochranu slamy alebo sena pred nepriaznivým počasím.

 

Rovnako vhodné sú aj v priemysle ako výrobná hala alebo dielňa, v službách ako autoservis či showroom, ale svoje využitie si nájdu aj v športe alebo v oblasti životného prostredia.


Klik pre zväčšenie

 

7. Flexibilita

Ako sme vás už vyššie informovali, naše haly sú montované na mieste stavby, čiže, tak ako ich vieme zmontovať, tak ich vieme aj demontovať. Táto ich vlastnosť je veľkou výhodou najmä vtedy, ak svoju halu chcete premiestniť na iné miesto.

 

 

8. Rozšíriteľná podľa potreby

Ďalšou výhodou montovaných hál je ich rozšíriteľnosť. Ak  potrebujete pristavať ďalšie objekty alebo prístrešok, pre Frisomat to nie je žiadny problém. Je možné halu rozšíriť na dĺžku, na šírku alebo pristavať úplne iný typ halového systému.

 

 

9. Nízke náklady na prepravu

Konštrukcie haly sú vyrobené z ľahkej ocele, ktorá je naložená na kamión a pripravená na expedíciu. Keďže jej hmotnosť  je natoľko nízka, že sa celá zmestí na jeden kamión, šetria sa náklady na prepravu, životné prostredie a aj stavebný pozemok, na ktorom už nie je potrebná viacnásobná vykládka.   

 

10. Možnosť výstavby na rôznych miestach

Pod pojmom rôzne miesta nemyslíme iba mestá a obce na celom Slovensku, ale aj ťažko dostupné miesta. Skúsenosť máme so stavbou na poli, na záhrade rodinného domu, medzi existujúcimi stavbami, ale aj vo vyšších nadmorských výškach.

 

 

11. 12 farebných prevedení panelov

Ak si už vyberiete účel, typ alebo tvar haly, môžete si vybrať aj z 12 možných farieb panelov, ktoré máme k dispozícii. Svoje farby si môžete prispôsobiť svojmu logu, firemným farbám  alebo si ich vybrať na základe vašich preferencií. Samozrejme ich môžete aj kombinovať alebo vytvoriť netradičnú mozaiku.

Všetky tieto vlastnosti a výhody, ktoré vám prinášajú montované oceľové haly, si môžete overiť aj v praxi. Stačí, ak nás budete kontaktovať.