Novinky

Administratívne priestory pre malých aj veľkých podnikateľov

Voči montovaným halám majú mnohí predsudky. Pripadajú im chladné, neosobné a neútulné. Pri predstave oceľových hál sa mnohým vybaví studená konštrukcia obalená plechom, kde sa skladuje obilie alebo iný tovar. My vás však presvedčíme, že aj priemyselná hala vám vie poskytnúť rovnaký komfort ako hocijaká iná budova.

 

V tomto článku sa zameriame na kancelárie a ukážeme vám niekoľko príkladov alebo možností, aké krásne administratívne priestory, archív alebo meeting roomy vieme vybudovať aj pre vás. Okrem toho sa môžete nechať  inšpirovať, či už exteriérom, alebo interiérom, od tých jednoduchších typov až po moderné prevedenia.

 

Klik pre zväčšenie

 

Klik pre zväčšenie

Oceľová konštrukcia skrytá pod sadrokartónom, klasické okná alebo veľké presklené steny...všetko je možné. Podľa požiadaviek zákazníka vieme dodať všetko.  

 

Klik pre zväčšenie

 

 

Klik pre zväčšenie

V minulosti bol open space veľmi populárnym pracovným prostredím. Veľa firiem si podľa tohto systému svoje priestory prerábali alebo si ich rovno postavili. Tento fenomén sa odzrkadlil aj v požiadavkách našich zákazníkov. Avšak neskôr sme sa opäť vrátili k tomu, že trošku súkromia nikomu neuškodí. Vytroviť malú bunku vo veľkej hale, kde si spravíte vlastné kráľovstvo, je nenáročným riešením, ako mať kanceláriu pre každého, kto potrebuje k svojej práci pokoj a samotu. Či sa prikláňate k prvej, alebo druhej verzii, Frisomat vám vie vyhovieť v oboch prípadoch.

 

Klik pre zväčšenie

 

Príjemné pracovné prostredie, kde sa zamestnanci cítia dobre, by malo byť prioritou každého zamestnávateľa. Aj v oceľovej budove to je možné.  

Keďže všetci máme iný vkus, jedným sa oceľ ako moderný dizajnový prvok páči, iným nie.  Ak však prispôsobíte okolie svojmu štýlu, zariadeniam, farbám alebo iným detailom, získate miesto, kde aj osem alebo viac hodinová šichta bude plynúť príjemnejšie.

 

Klik pre zväčšenie

 

Rôzne dizajnové prvky môžu vašim priestorom prepožičať šmrnc a eleganciu. Sklo, kvety, schody, obrazy alebo vaše logo – toto všetko môžete zabudovať do imidžu vašej haly.  

 

Klik pre zväčšenie

 

 

Klik pre zväčšenie

 

Stále máte pochybnosti o priemyselných halách? Stále v nich vidíte len sklady alebo výrobu? Stále sme vás dostatočne nepresvedčili o ich kvalite a plnohodnotnosti? Tak vám ich ešte ukážeme zvonka. A aby ste nepovedali, že vodu kážeme a víno pijeme, posledná fotka je budova FRISOMAT v Belgicku.

 

A teraz nám už veríte? Aj oceľové montované haly, pre mnohých iba priemyselné objekty, sa vedia prevteliť do atraktívnej, modernej a príjemnej budovy. Chcete mať takúto administratívnu budovu aj vy? Kontaktujte nás.