Novinky

Inšpirujte sa, ako vyzerá praktická dielňa

Autoumyváreň, pneuservis, autoservis, montovaná dielňa alebo vo všeobecnosti aj oceľová montovaná hala – toto sú stavby, v ktorých je FRISOMAT naozaj jednotka. Takéto haly sú v súčasnosti veľmi obľúbené a populárne. Hlavnou výhodou je rýchla výstavba a v porovnaní s ich betónovými súpermi, aj výborná cena. O takéto haly a montované dielne je čoraz väčší záujem, preto sme sa rozhodli vám ich v krátkosti predstaviť.

 

 Klik pre zväčšenie

 

Postavená z kvalitného materiálu

 

Pri voľbe vhodného stavebného systému pre výstavbu vašej montovanej dielne musíte mať na vedomí fakt, že nech použijete akýkoľvek systém, ktorý nájdete na našom trhu, jeho prvky musia spĺňať požiadavky rôznych noriem. Ide o rozličné stavebnotechnické parametre, ako je pevnosť, požiarna odolnosť, zdravotná neškodnosť a podobne. Na výber máte niekoľko druhov materiálov, avšak každý jeden má svoje charakteristické vlastnosti. Či už ide o betón, plnú tehlu, nepálenú tehlu, vápenno-pieskové tvárnice, drevo, plech alebo oceľ.

 Klik pre zväčšenie

 

Veľkosť a konečná úprava

 

Extra izolácia pre vašu dielňu, široká brána, praktické dvere, strieška, oddelená administratívna časť alebo podlažie, tieto prvky zaistia vám a vášmu personálu komfort a príjemné podmienky pre prácu. Vopred si premyslite, akú veľkú dielňu potrebujete. Takto si všetky vaše stroje a náradia nájdu svoje miesto. V prípade, ak by ste sa dodatočne rozhodli, že váš priestor nie je dostatočne veľký, pre nás to nie je žiadny problém. Montované haly Frisomat sa dajú ľahko predĺžiť aj rozšíriť.

 Klik pre zväčšenie

Priestranná a útulná

 

Ak uvažujete nad výstavou svojej vlastnej dielne a máte v pláne reprezentovať svoju firmu aj navonok, určite viete, že priestrannosť a útulnosť vášho priestoru sú dve veľmi podstatné vlastnosti, ktoré by mala vaša dielňa spĺňať. Regály na pneumatiky, náradie, či drobný spotrebný materiál, ktorý budete používať denne, musia byť prakticky uložené, aby ste mali prehľad a vždy všetko poruke. Na trhu je množstvo firiem, ktoré vám navrhnú a odporučia praktické riešenia a úložné boxy. Tieto budú pre vás užitočné a zaručia estetiku a poriadok vo vašej montovanej dielni.

 Klik pre zväčšenie

 

Vyberte si odborníkov

 

Každá stavba má svoje špecifiká, možnosti, výhody aj nevýhody, preto je vhodné sa o vašich predstavách poradiť s profesionálmi. K dispozícii máte aj nášho obchodného zástupcu, ktorý vám ochotne zodpovie vaše otázky. Ak budete potrebovať kontaktovať nášho projektanta, technika, alebo iného špecialistu, určite vám poradia.

Klik pre zväčšenie