Novinky

Koniec jednej FRISO kapitoly

Dúfam, že aj v mene mojich kolegov môžem skonštatovať, že Frisomat je jedna veľká rodina. A ako to v dobrej rodine chodí, aj my považujeme spolupatričnosť za dôležitý pilier zdravého a úspešného chodu našej malej rodinky. Zakladáme si na spoločných hodnotách a nasledujeme tú istú víziu.

Avšak, keď nám Stégmárovci oznámili, že sa rozhodli ukončiť svoju dlhoročnú púť vo vedení firmy, boli sme všetci veľmi prekvapení a neverili sme, že sa zakladatelia tejto firmy odhodlali k takému vážnemu kroku. Odchodom Stégmárovcov z čela firmy sa pre FRISOMAT skončila jedna dôležitá éra. Ale ako sa hovorí, každý koniec je začiatok niečoho nového.

Do vedenia sa dostal pán Ing. Peter Knap, ktorého sme patrične privítali v našom tíme. Slovo dalo slovo a my sme neváhali zorganizovať rozlúčkovú akciu pre pánov Stégmárových a zároveň privítať nášho nového konateľa.  

Keďže my, u nás vo FRISOMATE, si zakladáme na tímovom duchu, rozhodli sme sa ho opätovne posilniť a inaugurovať nášho „nováčika“ do FRISO skupiny. Pýtate sa ako? Raftovaním na divokej vode. Tu sme museli prejaviť našu súdržnosť a nikto nesmel kopať, resp. pádlovať sám za seba. :)

Prvotné šoky z rozbúrenej vody nám pomohol zvládnuť stúpajúci adrenalín a nakoniec sme si to všetci poriadne užili. Našťastie všetko dobre dopadlo, bez akejkoľvek ujmy na psychickom a fyzickom zdraví, alebo na majetku. :) Po dobre zvládnutej a odvedenej „práci“ mohol nasledovať spoločný obed, kde sme pri veselej nálade zavŕšili náš teambuilding.

Na záver mi ešte dovoľte, aj takto verejne sa poďakovať rodine Stégmárovej, menovite pánovi Tiborovi Stégmárovi st. a Ing. Tiborovi Stégmárovi ml. za vybudovanie tejto firmy, za ich odvedenú prácu,  ako aj za ich obetavosť a oddanosť a v neposlednom rade, za spoločne strávené krásne chvíle v kruhu našej FRISOMAT rodiny.

Touto cestou by sme chceli popriať veľa šťastia a úspechov do ďalšej FRISO kapitoly, nášmu novému šéfovi, p. Knapovi.

Tak teda: NECH SA DARÍ :)

 

PS.: Pán Ing. Tibor Stégmár ostal naďalej súčasťou firmy ako obchodný zástupca. 

 

Klik pre zväčšenie

 

Klik pre zväčšenie

 

Viac fotiek nájdete tu.