Novinky

Montovaná garáž – moderná, praktická a lacná na údržbu

Montované stavby z ocele majú množstvo výhod. Niektoré z nich sme spomenuli v našich predchádzajúcich článkoch, kde ste sa mohli dozvedieť aj o ich viacúčelovosti a praktickosti. Oceľové haly FRISOMAT sú celosvetovo veľmi obľúbené.

 

V dnešnom článku sme sa tentokrát zamerali na montované garáže, ktoré sú prakticky využiteľné v poľnohospodárstve, v priemyselnej výrobe alebo aj v odvetví letectva či iných oblastiach. Pre tých, ktorí garážujú svoje stroje, mechanizmy, autá alebo aj lietadlá, prinášame zopár realizačných príkladov. Pomocou nich získate predstavu o tom, ako by mohla vyzerať napríklad aj vaša garáž.

 

Klik pre zväčšenie

 

Či už ste podnikateľ, alebo súkromná osoba, garáž v dnešnej dobe potrebuje takmer každý. V porovnaní s murovanou garážou má montovaná garáž niekoľko výhod, ktoré zákazník ocení už počas výstavby.

 

Ušetrí váš čas

 

Pri predstave výstavby, a to aj drobnejších stavieb, sa aj vám iste premietne množstvo starostí s ňou spojených Problematické sú najmä termíny dokončenia. Pričom bežné murované stavby môžu pretrvávať aj niekoľko mesiacov, montovaná garáž sa dá postaviť v priebehu niekoľkých dní závislosti od jej veľkosti.

 

Klik pre zväčšenie

 

Berie ohľad na váš pozemok

 

Všetky komponenty, ktoré sú použité pri výstavbe, sú vyrobené v centrálnej fabrike. Tento materiál sa dovezie na konkrétne miesto stavby, kde je pomocou špecializovaných montážnych pracovníkov zmontovaný. Nie je potrebné robiť si zásoby materiálov na pozemku a čakať, kým zásady technologického postupu umožnia ich použitie. Montované haly sa stavajú rýchlo a efektívne. Ľahká galvanizovaná oceľ vďaka svojim dobrým vlastnostiam zjednodušuje dopravu, ako aj samotnú montáž. V tomto prípade sa nemusíte báť o zničenie chodníkov alebo príjazdových ciest opakovanými príjazdmi ťažkých stavebných mechanizmov.

 

Klik pre zväčšenie

 

Životnosť – viac ako 50 rokov

 

Na výrobu konštrukcie montovanej garáže sa používa pozinkovaná, za studena valcovaná oceľ, ktorá je silná a zároveň ľahká. Tento kvalitný materiál zabezpečí životnosť takýchto stavieb na viac ako 50 rokov.

 

Klik pre zväčšenie

 

Minimálna údržba

 

Ak si zvolíte nami odporúčaný typ konštrukcie, určite sa nemusíte obávať korózie. Pozinkovaná, za studena valcovaná oceľ nepotrebuje žiadny náter ani ďalšiu povrchovú úpravu. Práve preto nie je potrebná takmer žiadna dodatočná údržba.

 

Klik pre zväčšenie

 

Frisomat – od projektu až k výstavbe

 

Ak ste sa rozhodli pre jednu z FRISOhál, u nás vám poskytneme kompletný servis. Zabezpečíme Vám poradenstvo, návrh, realizáciu aj servis. Kontaktujte nás a náš skúsený tím vám bude rýchlo k dispozícii.

 

Klik pre zväčšenie