Novinky

Nový web uzrel svetlo sveta

Po niekoľko mesačnej práce, stresov a zhonu vám s radosťou a pýchou predstavujeme našu novú webovú stránku. 

Klik pre zväčšenie

V spolupráci s našimi belgickými kolegami, ktorí vyvinuli a odštartovali tento projekt sme spojazdnili aj slovenskú verziu. V prevádzke je len pár dní a za tento krátky čas sa výrazne zvýšila návštevnosť a záujem o našu novú podobu stránky. Veľmi sa tešíme z prejavenému záujmu a pozitívnym ohlasom a veríme, že aj vy oceníte našu inováciu.

Do tvorby stránky sme vložili mnoho úsilia, aby bola moderná, dynamická, interaktívna a aby vás zaujala nielen svojim dizajnom, ale aj usporiadaním.

Snažili sme sa Vám poskytnúť čo najviac potrebných informácií, fotografií, ako aj referencií- zahraničných aj slovenských. Pre jednoduchšie zorientovanie sa v našej ponuke, sme vytvorili niekoľko kategórie podľa účelnosti našich hál. V rámci nich sme navrhli niekoľko typov, ktoré sú vhodné a najžiadanejšie pre jednotlivé stavby. To však neznamená, že iné typy našich hál neviem prispôsobiť podľa vašich potrieb. Stále platí, že rôznorodosti sa medze nekladú :)

Ďalšou novinkou je sekcia Architekti, kde sme sa zamerali na technickú stránku našich oceľových konštrukcií a hál. Dúfame, že túto časť ocenia najmä architekti, projektanti alebo aj iní odborníci. V tejto časti nájdete aj podkapitolu prípadové štúdia, ktorá sa venuje jednotlivým projektom a opisuje zaujímavé detaily stavby. Tu nájdete aj technické parametre a ďalšie konštrukčné prvky, o ktoré sa zaujímate.

Samozrejme aj naďalej vás budeme informovať o našich najnovších projektoch a "firemných pikoškách". V sekcií novinky budeme zdielať zaujímavé firemné videa ako aj novinky od našich sesterských spoločnosti. Pravidelne sa budeme snažiť dopĺňať referencie od našich spokojných klientov a pridávať čo najviac fotografií zo stavieb. 

Veríme, že si na našu stránku rýchlo zvyknete a zorientujete, a budete touto zmenou rovnako nadšení ako my. 

Budeme radi, ak s nami ostanete v kontakte aj prostredníctvom facebooku a podelíte sa o vaše dojmy a názory.