Novinky

Od hál, dielní až po jazdeckú arénu. Toto všetko vám postavíme z ocele

O multifunkčnosti montovaných hál sme už písali viackrát. Poľnohospodárstvo, priemysel,  výroba, skladovanie sú bežné oblasti, kde oceľové haly hrajú prím. Dovoľte nám ale teraz ukázať aj iné možnosti ich využitia, hlavne v oblasti služieb alebo športu. Všetky haly na nižšie uvedených fotkách  sú reálnymi Frisomat stavbami zo Slovenska  a sveta.  

 

Food industry- haly pre gurmánov

Haly sa v sektore priemyslu využívajú pomerne často. Na Slovensku je rozšírený hlavne automobilový, elektrotechnický, či chemický. V tejto sfére sa výroba najčastejšie sústreďuje vo väčších či menších halách. Nie je tomu inak ani čo sa týka potravinárstva. Aj tu je možné využiť oceľové haly a umiestniť v nich nie len výrobné pásy, ale aj pekáreň, mliekarenské cisterny alebo aj sudy.

 

Klik pre zväčšenie

 

Klik pre zväčšenie

 

Mnohí z nás si pri pojme vinárstvo predstaví široké a dlhé vinice, vinobranie a studené, tmavé  vinné pivničky. Ale nemusí tomu tak byť. Drevené sudy je možné uskladniť aj v montovaných halách, ktoré ostanú celé opláštené, bez okien či osvetľovacích pásov. Ak nie ste veľmi konzervatívny v tejto oblasti a zarytý „pivničiar“, haly sú pre vás vhodnou alternatívou, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru aj pre vašich hostí pri degustovaní vín.

 

„Biznis“ haly vhodné pre obchody a predajne

O montovaných halách, ktoré je možné využiť aj ako krásne a reprezentatívne showroomy sme už písali v minulosti. Ale nedá nám to, aby sme opäť nepripomenuli, aké všestranné sú Friso haly. Na uvedených fotografiách môžete vidieť, že naše haly sa vedia premeniť na plnohodnotné predajne oblečenia, športových, chovateľských či rybárskych potrieb, ale aj na obchod s auto – moto – cyklo tematikou. Pár technických úprav v podobe štýlového osvetlenia, stien zo sadrokartónu, podlahy z laminátu či dlažby a hneď sa pred vami objaví vhodný priestor pre vaše podnikanie. A verte tomu, že ani oceľové profily vám nebudú prekážať. Skôr naopak. Stanú sa skvelou súčasťou vášho dizajnu.

 

Klik pre zväčšenie

 

Klik pre zväčšenie 

Športové a rekreačné haly 

Veľké športové či tenisové haly poznáme všetci. Asi každý z nás už v nejakej bol či v nej dokonca aj hral.  Ale my vám teraz chceme ukázať, že naše haly môžu slúžiť aj ako jazdiarne, hangáre pre lietadlá, garáže pre motokáry či lode. Nakoľko sa dajú skracovať, rozširovať, či premiestňovať, rýchlo sa zmontujú ako aj demontujú, sú výborným riešením pre milovníkov tých voľno časových aktivít, ktoré potrebujú veľa priestoru na jej realizáciu. Zastrešiť väčšie člny ba aj jachty, ustajniť kone, zaparkovať malý triskáč či vrtuľník...na všetky tieto potreby sú oceľové haly ako stvorené a dajú sa prispôsobiť podľa vašich predstáv. 

 

Klik pre zväčšenie 

 

Klik pre zväčšenie

 

Klik pre zväčšenie

Bonus- Detský kútik v netradičnej polohe

A ako čerešničku na torte by sme vám chceli predstaviť detský kútik v montovanej hale. Verili by ste tomu, že aj to je možné? Čudujete sa, že takéto nevinné a rodinné miestečko sa dá umiestniť do chladnej oceľovej haly? Veruže dá! Živé farby, koberce a matrace na hranie, guličkový bazén a krásne  „hrajkovo“ je na svete.

 

Klik pre zväčšenie

 

Klik pre zväčšenie

 

Ak by ste potrebovali ďalšie argumenty na to, aby ste sa uistili o viac účelnosti montovaných oceľových hál, ozvite sa nám. Určite vás o tom presvedčíme.