Novinky

Viete aké rôzne športy sa dajú vykonávať vo FRISOhalách?

Športové haly sú veľmi obľúbeným miesto nielen pre športovcov, ale aj pre organizátorov rôznych podujatí . Musíme uznať, že u nás sa využívajú na naozaj rôznorodé účely. Nielenže sa v nich trénuje alebo športuje, ale sa v nich organizujú rôzne eventy, koncerty  či dokonca aj divadelné predstavenia.

O výstavbe športových hál by sme už čo to mohli porozprávať aj my. Vo FRISOMATe ich máme za sebou už niekoľko. Stavali sme napr. telocvičňu pre školu, jazdiareň, bowlingovú halu, garáže pre motokáry, tenisovú halu, hangáre pre lietadlá atď.

V tomto článku vám ukážeme ďalšie možnosti využitia športových FRISOhál, samozrejme aj s fotografiami.

 

Futbalová tribúna z ocele

Mnoho futbalových ihrísk alebo štadiónov žiaľ nedisponuje nie len tribúnou, ale dokonca ani lavičkami, kde by fanúšikovia mohli sledovať a užívať si hru. Určite aj futbalistom by sa za loptou lepšie utekalo, keby na tribúnach sedeli a fandili viac divákov. A po dobrom zápase by padlo vhod aj dobré vychladené pivo, ktoré si môžu vychutnať na posedení pod prístreškom. Na ukážku vám prinášame nasledujúce fotky. Tak čo, necháte sa inšpirovať?

Klik pre zväčšenie

Klik pre zväčšenie 

Kryté klzisko

Jeden z najobľúbenejších športov na  Slovensku je hokej. Či už ste pasívny alebo aktívny hokejista, ak si chcete pozrieť alebo aj zahrať poriadny duel so svojou partičkou, budete potrebujete klzisko. A ak nemáte na okolí nejaké zamrznuté jazero, alebo ak nie je vonku najvhodnejšie počasie, padne vám vhod kryté klzisko. Či už bude mať otvorené boky alebo bude celé opláštené, je len detail. Hlavné bude, že budete mať miesto na korčuľovanie, hru a zábavu.

Klik pre zväčšenie 

Ika-tika gymnastika

Určite aj vy poznáte tento popevok z detstva. Avšak gymnastika je trendy aj teraz. Toto cvičenie je kombináciou akrobacie, tanca a baletu, počas ktorého využívate náčinie ako je švihadlo, obruč, lopta, kužele a/alebo stuha. Cvičením tohto športu dosahujete maximálnu ohybnosťou v kĺboch dolných aj horných končatín a chrbta. Je to krásny a náročný šport, na ktorý potrebujete aj dostatok priestoru. Montované haly sú na takéto účely ako stvorené.

Klik pre zväčšenie 

Bazény a wellness

Wellness centrá rastú u nás ako huby po daždi. Už skoro každé mesto má svoje relax centrum. Ak by náhodou nemal, tak určite bude mať menší  wellness nejaký hotel alebo penzión na blízku, a ak by ani tu náhodou nebolo, tak určite sa už o niečom takom uvažuje alebo už stavia. Pre tých, ktorí máte podobné úmysly a plány, máme návrh v podobe montovanej haly, pod ktorou sa zmesti bazén, vírivka, tepidárium aj sauna.

Klik pre zväčšenie 

Veríme, že sme vám ukázali ďalšie možnosti, ako sa dajú využiť naše haly aj na menej tradičné a typické športy. Ak máte aj vy nejaký „športový“ nápad, ozvite sa nám a z nápadu môže byť realita.