Tu sa nachádzate: Domov » Naša firma » Výhody

Vždy inovatívny

Prieskum za účelom zistenia Vašich potrieb pre postavenie oceľovej budovy
Prvá vec, na ktorú sa Vás Frisomat opýta, je jednoznačná - na aký účel priestory potrebujete? Dôvodom je práve účel, ktorý určuje veľkosť konečnej úpravy oceľovej budovy. To znamená, že si neobjednáte viac, ako naozaj potrebujete. Lepšie povedané -  myslíme s Vami. Navyše, naši výskumníci myslia dopredu v čase, takže neustále vylepšujú naše budovy.

Výskum ako základ

Inteligentný konštrukčný systém, ktorý tvorí základ našich oceľových budov, je výsledkom neustáleho výskumu. Každý komponent bol detailne navrhnutý našimi inžiniermi, ktorí neustále vylepšujú budovy.

Testovanie ako pokroková záruka kvality

V spolupráci s univerzitou KU Leuven naši odborníci  v Inovačnom Centre neustále testujú naše profily za účelom predĺženia ich životnosti. Na základe toho garantujeme, že oceľové budovy vydržia odolávať nepriaznivému počasiu celé roky.

Výskum & vývoj do budúcnosti

Frisomat sa označuje ako ,,Inovátor oceľových budov,” keďže naše existujúce oceľové haly predbehli svoju dobu. To isté bude určite platiť aj pre naše budúce budovy. Preto naši inžinieri neustále optimalizujú náš sortiment.