Typy

FRISOMAT OCEĽ OD RUDY K PRIEMYSELNEJ BUDOVE

Klik pre zväčšenie

 

Všetky naše oceľové konštrukcie sú postavené s použitím vysoko kvalitnej za studena valcovanej ocele. To nie je náhoda - sme presvedčení, že naša oceľ je ideálny kompromis medzi minimálnou hmotnosťou, maximálnou nosnosťou, optimálnou odolnosťou proti korózii a navyše estetickým vzhľadom. To je dôvod, prečo dôkladne kontrolujeme každý krok vo výrobnom procese.

  • Tavenie a rafinácia – Ruda na výrobu surového železa pre naše oceľové stĺpy a väznice sa taví vo vysokých peciach, pričom je následne prevedená do presného zloženia ocele, aké potrebujeme.
  • Valcovanie – roztavená oceľ tuhne a je najprv valcovaná za tepla, potom za studena do plechu požadovanej hrúbky. Používame hrubšie, alebo aj tenšie plechy v závislosti od typu budovy. Valcovanie za studena umožňuje vyrábať tenšie, ľahšie, ale veľmi silné oddiely, preto z nich vyrábané oceľové konštrukcie sú cenovo prijateľnejšie.
  • S390GD+Z štandardná kvalita – Všetky naše ocele sú vyrábané v súlade s obzvlášť vysokým štandardom S390GD+Z. Dodržiavanie štandardu je prísne kontrolované v priebehu výrobného procesu.
  • Zinkovanie - Oceľové profily a oceľové plechy sú máčané v zinku, aby sa zabezpečila ochrana proti korózii.

Výsledok? Obzvlášť silná oceľová konštrukcia, ktorá vydrží celé roky!