Typy

NA PRIPRAVENOM STAVENISKU SA STAVA RÝCHLEJŠIE

Sme hrdí na to, že sme schopní stavať na akýchkoľvek základoch. Či už suché, močaristé, pevné, piesčité, nerovné, atď., pre naše jednotky to nie je problém. Napriek tomu, základy musia byť  dobre pripravené ešte predtým, ako prídu naši montéri na stavenisko, aby ste nestratili ani len jednu sekundu. 

 

Klik pre zväčšenie

 

Tipy na to, ako pripraviť Vaše základy:

  • Vyrovnávanie –  Naneste štetový podklad po celej oblasti, kde má stáť budova (plus meter okolo). Zjednoduší to položenie základov pre Vašu jednotku. Uistite sa, že rozdiel v úrovni medzi najvyšším a najnižším bodom nepresahuje desať centimetrov. Miesto však nesmiete dláždiť vopred, aby sme ľahšie mohli umiestniť prefabrikované základy.
  • Poskytnutie ľahkého prístupu – Naši montéri majú nákladné vozidlo typu 4x2,  ktoré musí byť schopné pohybovať sa po celom stavenisku, a to bez ohľadu na poveternostné podmienky.
  • Liatie betónu – Samozrejme, môžete si vybetónovať základy aj sami. Ak tak chcete urobiť, popýtajte sa nás prosím vopred na presné rozmery a umiestnenie chemických kotiev a oceľových skrutiek. Tiež je potrebné sa uistiť, že stavenisko spĺňa kapacitnú nosnosť na základe geologického prieskumu. Stavenisko navyše musí byť suché a nezablatené.