SKLAD POĽNOHOSPODÁRSKEJ TECHNIKY

Firma pána Dr. Ing. Štefan Fialu Vitalita sa  zaoberá výrobou zdravých bio produktov z vlastných sadov.  Typické rodinné podnikanie prevádzkuje so synom, pre ktorého je tiež dôležitá zdravá životospráva.

Nakoľko sa rozširovala ich výroba, vznikla potreba o ďalšie priestory. O našej firme sa pán Fiala dozvedel z internetu, následne čoho sa na nás obrátil so žiadosťou o halu. Na základe ich požiadaviek sme im navrhli oceľová halu. Podľa slov pána Fialu sa rozhodoval na základe ceny a kvality.

Hala sa momentálne využíva na uskladňovanie poľnohospodárskej techniky a výrobňa ovocných štiav. Počas výstavby sa nevyskytli žiadne komplikácie. Komunikácie ako aj ostatné práce prebehli v poriadku.

Vďaka celkovej spokojnosti, by nás pán Fiala odporučil aj svojim známym  a nevylučuje ani ďalšiu spoluprácu.

ÚDAJE O PROJEKTE

Kategórie :
Zákazník : Vitalita
Umiestnenia: Svodin
Plocha povrchu: Firma pána Dr. Ing. Štefan Fialu Vitalita sa  zaoberá výrobou zdravých bio produktov z vlastných sadov.  Typické rodinné podnikanie prevádzkuje so synom, pre ktorého je tiež dôležitá zdravá životospráva. Nakoľko sa rozširovala ich výroba, vznikla potreba o ďalšie priestory. O našej firme sa pán Fiala dozvedel z internetu, následne čoho sa na nás obrátil so žiadosťou o halu. Na základe ich požiadaviek sme im navrhli oceľová halu. Podľa slov pána Fialu sa rozhodoval na základe ceny a kvality. Hala sa momentálne využíva na uskladňovanie poľnohospodárskej techniky a výrobňa ovocných štiav. Počas výstavby sa nevyskytli žiadne komplikácie. Komunikácie ako aj ostatné práce prebehli v poriadku. Vďaka celkovej spokojnosti, by nás pán Fiala odporučil aj svojim známym  a nevylučuje ani ďalšiu spoluprácu.

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú konštrukciu?