JAZDECKÁ HALA

Ranč Pohoda je nový športovo rekreačný areál zameraný na výuku jazdenia, turistiku na koni, vychádzky kočom a ustajnenie koní. V tomto príjemnom prostredí nájdete aj jazdeckú halu od firmy FRISOMAT.

Jedná sa o jazdeckú halu s tribúnou pre divákov o rozmere 20 x 40m, ktorá je priamo prepojená s boxovým ustajnením. Z vykurovaného preskleného priestoru je možné sledovať jazdu na koni vo vnútri haly a v lete je k dispozícii tribúna.

Hala je  bez tepelnej izolácie. V tomto prípade základy stavby zabezpečil objednávateľ. Na steny haly sa použili pozinkované oceľové vlnité plechy, do ktorého sa osadzovali presvetlovacie pásy. Strecha haly je izolovaná PUR panelmi. Odvetranie je riešené konštrukčnou mriežkou v hrebeni haly. Jazdiareň ďalej disponuje tromi posuvnými bránami.

Na ranči sa okrem tejto haly nachádza aj ďalšia, nezateplená montovaná hala bez svetlíkov a bez bočných stien, ktorá je určená pre ustajnenie koní. V areály sa ešte nachádza aj jedna atypická hala, ktorá slúži ako penzión.

Čo sa týka našej spolupráce, všetky potrebné úkony prebehli v poriadku, vzájomná komunikácia bola ústretová a všetky problémy sa operatívne riešili. Spokojnosť s výstavbou aj s užívaním haly nám potvrdil aj pán Róbert Pecúch, majiteľ ranča.

ÚDAJE O PROJEKTE

Kategórie :
Zákazník : Ranč Pohoda
Umiestnenia: Prešov
Plocha povrchu: 800

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú konštrukciu?