HALA AKO KANCELÁRIA A SKLAD

Keď sa firma Schwarz s.r.o. rozhodla rozšíriť svoje priestory, ktoré dovtedy mali len v prenájme, hľadali možnosti ako to zrealizovať v čo najrýchlejšej dobe a čo najefektívnejšie. Podmienkou  bola rýchla výstavba, suchý proces a cenová dostupnosť. Všetky tieto kritéria spĺňal Frisomat, pre ktorú sa firma Schwarz nakoniec rozhodla.

Pri výstavbe ich zaujal nielen náš technologický postup, ale aj tepelno-izolačné vlastnosti panelov. Keďže celý nápad vznikol v letnom období a na zimu sa už stavalo, celkový proces, počnúc cenovou ponukou až po realizáciu stavby, prebehol veľmi rýchlo.

Výstavba sa realizovala vo dvoch etapách. Prvá etapa spočívala vo vyhotovení skladových priestorov  a druhá v kancelárskych.

Čelo kancelárskej haly je z veľkej časti presklené a v interiéri sa použili oddeľovacie priečky, ktoré poskytujú zamestnancom dostatok pokoja pre prácu. Pre jednoduchší prístup do skladov sa osadili sekčné brány. Na denne osvetlenie priestoru sa použili strešné svetlíky.  Všetky haly sú zateplené, vďaka čomu v nich panuje tepelná pohoda, čo prispieva k príjemnému pracovnému prostrediu.

Komunikácia prebehla ústretovo, interakcia medzi oboma stranami bola bezproblémová. Aj vďaka tomu sa firma Schwarz rozhodla pre halu od Frisomatu aj pri výstavbe už spomínanej druhej etapy- kancelárskej haly.  Okrem kancelárií a skladových priestorov tu nájdeme  aj auto a pneuservis, ktorú tiež postavila firma Frisomat.

ÚDAJE O PROJEKTE

Kategórie :
Zákazník : Schwarz s.r.o.
Umiestnenia: Senec
Plocha povrchu: 462

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú konštrukciu?