HALA AKO DIELŇA

Keď sme sa v priestoroch firmy TPD stretli so zástupcom spoločnosti pánom Hanldom, potešili sme sa príjemnému prostrediu a ochote porozprávať nám o halách, ktoré sme im stavali.

Pre firmu TPD RENT sme doteraz postavili 3 haly. Išlo o haly rôznej veľkosti a pre rôzne účely. Všetky haly sa však nejakým spôsobom týkali dopravy.  Prvá hala sa využíva ako predajňa náradia a elektroinštalačných materiálov, druhá ako logistická hala a tretia ako pneuservis.

Firma TPD našu spoločnosť už poznala. Okrem toho si všimli aj našu reklamu a vyhľadali si nás na internete. Po predložení  ich požiadaviek, sme vypracovali cenovú ponuku, pre ktorú sa nakoniec rozhodli. V tomto prípade bol rozhodujúcim faktorom pomer ceny a kvality.

Proces výstavby hál  prebiehal  v rámci dohody, sklz v termínoch sa následne dobehol a stavba sa odovzdala v dohodnutý čas. S komunikáciou neboli žiadne problémy, ba čo viac, vybudovali sme si dlhoročný priateľský vzťah.  Aj vďaka tomu a našej ústretovosti  firma TDP neváhala s oslovením spoločnosti Frisomat ani pri výstavbe ďalšej haly.

Všetky doposiaľ postavené haly sú momentálne v prenajme a slúžia k spokojnosti či už ich prenajímateľom alebo zamestnancom.

ÚDAJE O PROJEKTE

Kategórie :
Zákazník : TPD RENT
Umiestnenia: Nové Zámky
Plocha povrchu: 176

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú konštrukciu?