SKLAD PRE OVOCNÉ DREVINY

Najlepšie referencie pre firmu Frisomat sú tie, ktoré sú od našich spokojných klientov. Stalo sa tak aj v prípade haly v Modranke pri Trnave. Na základe odporúčania od nášho bývalého zákazníka, sa pre výstavbu predajného skladu pre ovocné dreviny rozhodol aj pán Dechtický.

Predajný sklad je situovaný vo dvore rodinného domu, kde sa okrem neho nachádza predajňa a záhradkárske centrum. Táto hala je dôkazom toho, že haly Frisomat je možné postaviť aj na menších priestoroch a prispôsobiť okolnostiam aj požiadavkám klienta.

Pána Dechtického okrem iného zaujala aj rýchla montáž a demontáž a v prípade potreby presun na iné miesto. Okrem toho sa hala stavala s úmyslom ďalšieho rozšírenia, samozrejme v spolupráci s firmou Frisomat.

Priebeh výstavby, komunikácia ako aj po predajná starostlivosť prebehla v rámci dohody. Problémy so zlým vymeraním pätiek sa vyriešil a operatívne upravili podľa potreby.

Tak ako sme začali, že najlepšie odporúčania sú tie „z úst do úst“, tak ani pán Dechtický nemá problém odpovedať na zvedavé otázky svojim zákazníkov, keď sa ho pýtajú: Kto Vám staval halu?

ÚDAJE O PROJEKTE

Kategórie :
Zákazník : Dechtický
Umiestnenia: Modranka pri Trnave
Plocha povrchu: 110,5

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú konštrukciu?