SKLAD ZELENINY

Skladovanie ovocia a zeleniny si vyžaduje chladné a čisté prostredie a zároveň optimálnu relatívnu vlhkosť. Maďarský veľkoobchod s ovocím a zeleninou Fenyo požiadal spoločnosť Frisomat o naprojektovanie, výrobu a montáž budovy určenej na skladovacie a logistické účely.

Veľkosť oceľovej konštrukcie Frisomat je 1 464 m2 . Miestnosti sú udržiavané v chlade pri rôznych teplotách. So zreteľom na náklady na energie boli do bočných stien a vnútorného obloženia zabudované hrubé izolačné panely. Keďže dodávky a nákladné vozidlá nepretržite stoja v rade pri bránach, spoločnosť Frisomat vytvorila nakladaciu lampu, ktorá uľahčuje odosielanie tovaru. Veľké sekčné dvere umožňujú rôznym vozidlám vjazd do budovy a výjazd z nej.

Skladovacia hala teraz poskytuje veľkoobchodu Fenyo krátke cykly nakladania a vykladania, sklad s jednoduchou údržbou, predvádzaciu miestnosť a vynikajúce podmienky na skladovanie. A navyše možnosť predávať priamo zo skladu. To všetko pod jednou strechou v multifunkčnej kovovej budove Frisomat.

ÚDAJE O PROJEKTE

Kategórie :
Zákazník : Fenyo
Umiestnenia: Maďarsko
Plocha povrchu: 1 464 m²

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú konštrukciu?