Skladová hala

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je súčasťou výrobného koncernu so zameraním na automobilového priemyslu. Vyrába tesniace systémy, tesnenia pre automobily z EPDM a TPE, okrem iných pre spoločnosti BMW, FORD, MERCEDES, skupinu VW.

Výhodou riešení skladových hál od Frisomatu je možnosť realizácie širokého rozponu haly bez nutnosti stredového stĺpu – v prípade haly v Dolných Vesteniciach je rozpon hlavného modulu vyše 30 m.

Špeciálne riešenie haly

Vzhľadom na požiadavku zákazníka využiť v maximálnej možnej miere voľný priestor je hala doplnená o rozširujúcu prístavbu a prestrešenie prechodu do susediacej haly po celej šírke haly.

Strešné opláštenie v rámci celého stavebného objektu je riešené ako jednoduché, pozostávajúce z trapézového plechu o výške vlny 45 mm. Stenové opláštenie je riešené obdobne, výnimkou je požiarna stena pri objekte susednej haly, ktorá pozostáva zo sendvičových panelov z minerálnej vaty s hrúbkou jadra 120mm. Presvetlenie v hale zabezpečujú presvetľovanie prvky na streche a stenách haly.

Priestor pri sekčných bránach je doplnený o prístrešok, ktorých poskytuje potrebnú ochranu v prípade nepriaznivého počasia.

Najväčšou výzvou bola schopnosť našich montážnikov vysporiadať sa s nepriazňou počasia v podobe mrazov – úspešne ju zvládli.

ÚDAJE O PROJEKTE

Kategórie :
Zákazník : SaarGummi Slovakia, s. r. o.
Umiestnenia: Dolné Vestenice
Plocha povrchu: 2500 m2

Potrebujete kvalitnú oceľovú konštrukciu?