Naša spoločnosť

Spoločnosť Frisomat bola založená v roku 1978 Guyom Somersom. Sme belgickou spoločnosťou, ktorá projektuje, vyvíja, vyrába a stavia budovy vyrobené z prefabrikovanej ocele tvarovanej za studena. Spoločnosť Frisomat pokrýva celý hodnotový reťazec. Od výskumu a vývoja, projektovania, výroby, prepravy a montáže až po popredajný servis. Naše prefabrikované konštrukcie z ocele tvarovanej za studena spotrebujú o 30 % menej ocele, no napriek tomu sú odolné a dlhodobo udržateľné. Vďaka tomu sa budovy Frisomat jednoducho prepravujú a montujú. Viac ako  85 % našej výroby ide na vývoz.

Spoločnosť Frisomat má 14 dcérskych spoločností po celom svete – v Alžírsku, Belgicku, Brazílii, Bulharsku, Slovensku, Francúzsku, Nemecku, Maďarsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Rusku, Holandsku, Ukrajine – a výrobné závody v Belgicku, Rusku a Brazílii. Naša globálna sieť predajcov sa neustále rozrastá. Prostredníctvom tejto medzinárodnej prítomnosti vyvíja spoločnosť Frisomat svoju činnosť vo viac ako 100 krajinách, v ktorých už dokončila viac ako 35 000 projektov oceľových konštrukcií. Spoločnosť zamestnáva 450 ľudí v rámci celého sveta.

Na Slovensku spoločnosť Frisomat pôsobí viac ako 13 rokov a úspešne zrealizovala vyše 300 projektov.

 

Spoločnosť Frisomat vytvára priestor. Oceľové konštrukcie sú vybudované v krátkom čase a vydržia dlhú dobu.

Spoločnosť Frisomat postaví vašu halu tak rýchlo, že sa ani nenazdáte. Haly staviame z ocele tvarovanej za studena. Výhody?

  • Šetríte čas a peniaze
    Oceľová konštrukcia je ľahká, no zároveň pevná. To znamená, že môže byť rýchlo postavená.
  • Vaše možnosti nie sú ničím obmedzené.
    Oceľová konštrukcia sa skladá z odolných súčastí, ktoré si môžete jednoducho prispôsobiť podľa vašich požiadaviek od vrchu až po spodok.
  • Nemusíte sa vôbec ničím zaťažovať
    Vašu oceľovú konštrukciu vám naprojektuje, vyrobí, zoptimalizuje a zmontuje spoločnosť Frisomat. Vo všetkom sa preto odráža naša odbornosť.

CHRÁNIME VAŠE PODNIKANIE

[Functional]

Spoločnosť Frisomat projektuje, vyvíja a vyrába
široký sortiment inovatívnych oceľových hál,
ktoré zodpovedajú najvyšším normám kvality.

[Emotional]

Avšak robíme ešte viac než to.
Ponúkame špeciálne odborné znalosti,
vďaka ktorým dokážeme vytvoriť riešenie, ktoré bude ideálne vyhovovať vašim potrebám.
Týmto spôsobom nechránime iba
váš obchodný majetok, ale aj
vašu investíciu.

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú budovu?