Ponuky práce

Prečo pracovať pre spoločnosť Frisomat?

Poháňané ľuďmi

Spoločnosť Frisomat založil v roku 1978 Guy Somers a vo svojej podstate je to rodinný podnik. Naši ľudia sú pre nás tým najdôležitejším kapitálom. Vďaka tímu medzinárodných odborníkov dosahujeme každým dňom významný pokrok. Ako lojálny partner poskytujeme našim zákazníkom osobný kontakt, ktorý si vyžadujú. Práve naši ľudia zabezpečujú chod a neustály pokrok spoločnosti Frisomat a preto by sme vás radi privítali v našej rodine.

Postavené na základe skúseností

Z belgickej spoločnosti jedného vlastníka až po medzinárodnú stavebnú spoločnosť, ktorá vyrába a montuje oceľové budovy. So 14 pobočkami po celom svete, stále rastúcou sieťou predajcov a krajinami, kde prebieha výroba (Belgicko, Rusko a Brazília), pokračuje spoločnosť Frisomat v upevňovaní svojej pozície od svojho vstupu na trh v roku 1978. Staviame na dlhoročných skúsenostiach a bohatých odborných znalostiach, ktoré sa zakladajú na viac ako 35 000 dokončených projektoch.

Ovládané inováciou

Postavená z ocele tvarovanej za studena. To je skutočná DNA spoločnosti Frisomat. Neprestajne inovujeme princíp štandardizovanej konštrukcie. Prijímať výzvy a posúvať hranice je súčasťou našej DNA. A v tomto dynamickom pracovnom prostredí dokážeme zabezpečiť napredovanie vášho kariérneho rastu.