Prečo Frisomat?

Frisomat Quickly Served

Rýchlo k dispozícii

Vašu budovu vám postavíme len za pár mesiacov. V niektorých prípadoch dokonca aj skôr. Ako? Vďaka plnej kontrole celého výrobného procesu a použitiu galvanizovanej ocele tvarovanej za studena.

Smooth assembly

Bezproblémová montáž

Každé jednotlivé riešenie je nevyhnutne navrhnuté so zameraním na jednoduchú a efektívnu montáž na stavebnom mieste. Montážne tímy spoločnosti Frisomat disponujú skúsenosťami a pracujú s podrobnými montážnymi plánmi v 3D. Naše oceľové nosníky umožňujú jednoduché manévrovanie priamo na mieste.

Always innovativer

Vždy novátorská

Na konštrukcie z ocele tvarovanej za studena sa špecializujeme už od roku 1978. Ako špecialisti v tejto oblasti sa zameriavame na inováciu, ktorá je základným prvkom nášho rozvoja. Disponujeme inovačným centrom, vnútropodnikovým oddelením výskumu a vývoja a skúšobnými zariadeniami. Úzko spolupracujeme s vedcami a univerzitami.

Endless possibilities

Nekonečné možnosti

Od hospodárskeho prístrešku až po kancelárske priestory. Od arény pre kone až po hangár pre lietadlá. Pomôžeme vám nájsť to najlepšie riešenie, ktoré bude ideálne vyhovovať vašim potrebám.

Frisomat consistently unique

Vychádzame v ústrety jedinečnosti

Chcete dodať vašej oceľovej budove nádych osobného štýlu? Žiadny problém. Typ a hrúbka izolácie? Farby stien a strechy? Medziposchodie? Výber je iba na vás.

Potrebujete vysokokvalitnú oceľovú budovu?